Ο Αλέκος Βοσνιάδης βρίσκεται ψηλά στη λίστα του Ηρακλή για να αναλάβει μετά από πέντε χρόνια και πάλι την τεχνική ηγεσία της ομάδας!
Ο 63χρονος προπονητής μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος και την άνοδο της Athens Kallithea στη Super League έχει την εμπειρία και το βιογραφικό για να μπορέσει να βοηθήσει τον Γηραιό να επιστρέψει στη μεγάλη κατηγορία!
Αξίζει να σημειωθεί ότι την αγωνιστική σεζόν 2022-2023 είχε κοουτσάρει τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο οποίος ανήκε στον τωρινό ιδιοκτήτη του Ηρακλή Παναγιώτη Μονεμβασιώτη.